День відкритих дверей на Факультеті філології!

24 березня 2019 року на Факультеті філології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся день відкритих дверей для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл.

Абітурієнти мали змогу зустрітися  з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом факультету, отримали інформацію про навчальний заклад і спеціальності факультету, дізналися  про умови вступу та про навчання в університеті. Майбутні студенти спілкувалися з  викладачами, студентами і членами приймальної комісії, переглядали презентації та відеоматеріали , а також (за бажанням) могли взяти участь у філологічній олімпіаді з української мови і літератури, польської мови, зарубіжної літератури та у творчому конкурсі з журналістики.

Випускники також почули  про наш факультет від наших студентів. Богдан Кирста розповів про наш проект «Арт-філологія», Аня Ніколіна-Мотика – про проект «Літплатформа», Євгенія Палійчук – про фотомистецтво та  мистецтво відеорепортажу.