Підсумки асистентської практики

26 жовтня відбулася підсумкова нарада щодо результатів проходження асистентської (літературної) практики зі студентами-магістрами ІІ курсу спеціальності 035 (українська мова і література) денної та заочної форм навчання.

Керівники практики проаналізували роботу студентів, вказали на їхні досягнення та недоліки. З вітальним словом виступила керівниця практики Наталя Василівна Мафтин. Також свої враження висловили їхні керівники – Олександр Маркянович Солецький та Оксана Михайлівна Залевська.

Своїми враженнями охоче  поділлися Софія Бренич, Любов Кудельницька, Марта Купрак, Вікторія Перегінець та Ангеліна Фуштей. Ці студентки висловили щиру вдячність своїм керівникам, які вміло підібрали слова підтримки, давали грунтовні поради впродовж проходження практики. Свої гідні та глибокі знання студенти підтвердили високими оцінками, як повідомила Н. В. Мафтин.

Вітаємо наших студентів із черговим пройденим етапом.

Бажаємо успіхів і надалі!