Зустріч з Петром Білоусом

01 грудня 2021р. на Зум-платформі відбулася лекція “Походження української літератури: міфи, історія, джерела” літературознавця, письменника, доктора філологічних наук, професора Петра Васильовича Білоуса для студентів Факультету філології Прикарпатського національного університету.
Понад 100 учасників залюбки приєдналися до Зум-конференції, щоби послухати слово метра української літератури.
Петро  Білоус – автор понад 350 наукових публікацій (3-томного видання вибраних студій «Літературна медієвістика», 23 монографій, 38 навчальних посібників для студентів та вчителів, багатьох статей в українських та зарубіжних виданнях). Наукову діяльність П. Білоус поєднує із художньою творчістю. Він — автор 15 поетичних збірок, 10 прозових книг, засновник і редактор літературного часопису «Філео+Логос». Модераторами заходу виступили
доцентка кафедри філології Коломийського навчально-наукового  інституту Галина Волощук і доктор філологічних наук професор кафедри української літератури Факультету філології Прикарпатського національного університету Олександр Солецький.