Лекція «Емблематичні форми сенсів: від міфу до постмодерну» в межах міжуніверситетського онлайн-лекторію

14 квітня 2022 року у межах міжуніверситетського онлайн-лекторію, в якому беруть участь викладачі трьох університетів – Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та  Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доцент кафедри української літератури, доктор філологічних наук Солецький Олександр Маркіянович провів лекцію «Емблематичні форми сенсів: від міфу до постмодерну» для аспірантів та студентів цих навчальних закладів. На лекції розглянуто історію формування емблематики і емблематичнх сенсів:, їх моделювання та структуру, взаємозалежність семантики слова і емблематичних матриць, іконічно-конвенційну основу міфу і  натуралістичний «емблематизм», емблематичні сенси і теорії З.Фройда та К.Г.Юнга, емблематику Григорія Сковороди, іконічно-конвенційні коди постмодерну.