Грантові можливості та гуманітарні ініціативи для українських науковців, освітян в умовах війни

У вівторок 03.05.2022 року о 18.00 на платформі Cisco Webex відбудеться вебінар для науковців, освітян та усіх зацікавлених осіб на тему: «ГРАНТОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ГУМАНІТАРНІ ІНІЦІАТИВИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ НАУКОВЦІВ, ОСВІТЯН В УМОВАХ ВІЙНИ».

Представники команди «Агенти змін» ПНУ проінформують учасників вебінару про окремі актуальні можливості, гранти, гуманітарні ініціативи та інші види допомоги дослідникам, науковцям, освітянам, митцям України у період воєнного стану.

Другу частина вебінару буде присвячено актуальним програмам імені Фулбрайта із запрошенням до ефіру нашої колеги, доцентки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидатки філологічних наук, доцентки, стипендіатки програми Fulbright Visiting Scholar 2021-2022, University of CaliforniaBerkeley Наталії Гошилик.

Взяти участь у вебінарі можуть всі охочі за покликанням:

Орієнтовна тривалість заходу півтора години. Інформуємо також, що презентація та запис вебінару будуть доступні на сайті Центру «Агенти змін» ПНУ та YouTube каналі.