Хоча до вступної кампанії залишається ще трохи часу, проте більшість випускників уже зараз обдумують куди хочуть вступати і ким мріють стати в майбутньому. З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу та навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника студентки факультету філології Павлюк Юліана та Кучма Тетяна провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класу на базі Бучацької ЗОШ Ⅰ–Ⅲ ступенів за участі кандидаток філологічних наук – доцентки кафедри української літератури Наталії Вівчарик та доцентки кафедри української мови Ірини Джочки.
Під час зустрічі магістрантки ознайомили учнів з університетським сайтом, окреслили основні умови вступу та специфіку навчання на факультеті філології, обговорили особливості освітніх програм 035.01 Філологія (українська мова та література) та 014.01 Середня освіта (українська мова та література), відзначивши високу професійність професорсько-викладацького складу факультету. Розповіли й про насичене та цікаве студентське життя факультету, органи самоврядування, такі як профком і сенат, різноманітні позанавчальні заходи: ярмарки, квести, літературні вечори.
Викладачі відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів, наголосили на перспективах навчання на факультеті та майбутнього працевлаштування, на можливості здобуття стипендійних грантів та умов саморозвитку.
За організацію та допомогу у проведенні заходу дякуємо класному керівникові 11 класу Шум’як Ользі Володимирівні. Також дякуємо учням за уважність, допитливість, цікаві запитання.