Сьогодні викладачі та студентки групи УМЛс/о-41 Калин Вікторія і Калин Таїсія провели профорієнтацію Чортовецькому ліцеї Городенківської громади, на якій розповіли про особливості, умови та переваги навчання на Факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На зустрічі були присутні учні 11-10 класів із класними керівниками Дідович Тетяною Василівною й Шевагою Наталією Михайлівною. Доцентки кафедри української літератури Вівчарик Наталія Михайлівна та Залевська Оксана Михайлівна розповіли про особливості освітніх програм, а студентка Факультету філології Бойко Оксана поділилася власним досвідом навчання, розповіла про студентське самоврядування, можливості здобуття різноманітних стипендій. Проведений захід був насичений приємною і теплою атмосферою. Ми запросили учнів відвідати наш факультет, обмінялися контактами для подальшої співпраці.