18 травня викладачі кафедр української літератури (Хороб Степан Іванович, Вівчарик Наталія Михайлівна, Залевська Оксана Михайлівна) та української мови (Джочка Ірина Федорівна, Стефурак Роксолана Іванівна) провели профорієнтаційну роботу з учнями десятих і одинадцятих класів Горохолинського та двох Богородчанських ліцеїв.

Ліцеїсти з вуст викладачів змогли дізнатися про перспективи навчання на Факультеті філології, про специфіку роботи на кожній спеціальності. Своєрідним дрескодом профорієнтації стала вишиванка – символ сили, незнищенності українського народу й української мови. І забулася в розмові тривожна ніч, бо в очах дитячих світився патріотизм і недитяче усвідомлення того, що мова – код нації.

Факультет філології радо чекає таких свідомих українців у своїй студентській родині.

Дякуємо за співпрацю директорам ліцеїв Володимирові Яслику, Світлані Кобилянській, Ігореві Онкалюку.