Інформація про спеціальність 014 Середня освіта (українська мова і література)

 

Спеціальність 014 Середня освіта

Спеціалізація 014.01 Українська мова і література

ОР Бакалавр

Освітня програма

Відгуки стейкхолдерів на ОП

Навчальний план 2016

Навчальний план 2019

Пояснювальна записка

Відомості про матеріально-технічне забезпечення

Відомості про навчально-методичне забезпечення

Відомості про інформаційне забезпечення

Зведені відомості

ПРОТОКОЛ ОБГОВОРЕННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ ЕГ НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА, ЯКА ПРОВОДИЛА АКРЕДИТАЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ ОП СЕРЕДНЯ ОСВІТА (УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА) БАКАЛАВРСЬКОГО РІВНЯ

5.03 Відбулось спільне засідання кафедр української літератури та української мови щодо введення в дію нового навчального плану ОП “Середня освіта (українська мова і література)” першого бакалаврського рівня вищої освіти

 

На Факультеті філології триває профорієнтаційна робота. 11 травня відбулась онлайн-зустріч із старшокласниками та педагогами Волосівського ліцею Переріслянської сільської ради Надвірнянського району, Яремчанського ліцею №1, Тустанської загальноосвітньої школи.
Зустріч ініцювала гарант ОП 014 Середня освіта (українська мова і література) професор, доктор філологічних наук Мафтин Н.В., активними учасниками та модераторами події стали студенти УМЛc/о-41 Палійчук Є. й Соломія Любинецька, а також УМЛс/о-21 Назар Запоточний , Іванка Дейнега, Соломія Шудрава.
Перед випускниками виступив декан Факультету філології, професор, доктор філологічних наук Роман Голод. з інформацією про специфіку навчання та викладання на факультеті, а зокрема спеціальності, які очікують на майбутніх абітурієнтів.
Мафтин Н.В. розповіла про освітню програму, студентоцентризм, як основу на якій формується навчальний процес та співпрацю зі стейкхолдерами. Особистими враженнями від навчання на факультеті поділились студенти 2 курсу, а четвертокурсниці розповіли про наукове та творче життя на Факультеті філології.
Хоча зустріч відбувалась онлайн, але вона пройшла у дружній і теплій атмосфері. Чекатимемо поповнення у нашу студентську родину!
https://ippo.if.ua/images/stories/Osvitjanske_slovo/2021/8-9.pdf?fbclid=IwAR1xUNbDmUmPxL0bNDJ9MlHmY4phcMNdAUwKEDf-1pepbW2Hr7YgaqffTSs