Лют
05
![](https://kul.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/46/2020/02/IMG-6e9b60dc12401f2155b5377cc281f7ac-V-1024x768.jpg)
Кафедра української літератури
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Студенти Факультету філології (групи УМЛс/о-21) разом із професорами кафедри української літератури Мафтин Н. В. та Хоробом С. І. на занятті в проектно-освітньому центрі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» «Агенти змін». Дякуємо агентам змін – Світлані Орестівні і Тетяні Читати далі