19 березня відбулася зустріч студентів 3 курсу із Марією Павликівською, вчителькою української мови та літератури, магістранткою Факультету філології ПНУ ім. Василя Стефаника. Студенти отримали цінні поради щодо роботи в школі, виявили своє зацікавлення до вчительської праці, адже незабаром і їх самих чекає практика у закладах загальної середньої освіти.
Зустріч студентів із вчителькою української мови і літератури Марією Павликівською
![](https://kul.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/46/2024/03/pr-2-768x1024.jpg)