Профорієнтаційна робота у Ліцеї № 10 Івано-Франківської міської ради

Сьогодні (04.10) у рамках навчально-педагогічної практики Факультет філології ПНУ імені В.Стефаника разом із доцентками кафедри української літератури Любовʼю Богданівною Процюк, Оксаною Михайлівною Залевською та Наталією Михайлівною Вівчарик здійснили профорієнтаційну роботу для старшокласників Ліцею №10 Івано-Франківської міської ради.

Студенти разом із методистками розповіли учням про можливості факультету філології, освітні рівні та спеціальності, стипендійні програми; про те, як можна реалізовувати свої лідерські якості; також закцентували увагу на дисциплінах вільного вибору.

Магістранти із великим задоволенням поділилися своїми враженнями про різноманітні практики, які проходили впродовж 5 років навчання. Сподіваємося, що зовсім скоро зустрінемося зі старшокласниками ліцею вже у стінах Факультету філології!