100-річчя від дня народження Володимира Теодоровича Полєка

27 вересня в читальному залі імені Богдана Гаврилишина відбулися врочистості з нагоди 100-річного ювілею професора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимира Теодоровича Полєка (1924 – 1999).

Дійство було організоване викладачами кафедри української літератури Факультету філології спільно з науковою бібліотекою Прикарпатського національного університету.

Присутні мали змогу послухати спогади колег про Володимира Теодоровича, зокрема, про його викладацьку діяльність, життєве кредо, невтомну працю на ниві літератури, роботі на благо університету.

Кажуть, людина живе доти, доки живе спогад про неї. Саме теплі слова-згадки лунали від викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та запрошених гостей, які були знайомі з цією непересічною особистістю.

На святі було презентовано книгу про Володимира Теодоровича, яку упорядкував й видав на основі есеїв-спогадів завідувач кафедри української літератури Хороб Степан Іванович.