Відзначено викладачів університету, які активно сприяють підготовці студентів-переможців наукових конкурсів

Сьогодні в.о. ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, перша проректорка Валентина Якубів разом із генеральним директором Наукового парку ПНУ Романом Бубною та Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Фундації друзів України» відзначили викладачів університету, які активно сприяють підготовці студентів-переможців наукових конкурсів. Зокрема, були відзначені  викладачі кафедри української літератури – професорка Наталія Василівна Мафтин та доцентка  Наталія Михайлівна Вівчарик.

«Головним завданням університету є підтримка талановитих викладачів, які навколо себе створюють сприятливу атмосферу, передають знання, готують студентів та розширюють їхній кругозір, роблять їх креативними та успішними. Хочемо урочисто подарувати вам для роботи та нових звершень сучасні ноутбуки. Дякуємо вам за вашу працю та бажаємо нових здобутків!», – побажав Ігор Цепенда.