Відбулася зустріч студентів спеціальності 014.01 Середня освіта (українська мова і література) із стейкхолдерами, на якій обговорювалась освітня програма. В обговоренні взяли участь: Касіян Любов Степанівна – заступник начальника управління, начальник відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області та Василик Микола Дмитрович – директор ліцею №23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради.
Відбулася зустріч із стейкхолдерами спеціальності “Середня освіта” (українська мова і література)
![](https://kul.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/46/2020/01/IMG_7442-768x512-1.jpg)