Звітна наукова конференція викладачів та аспірантів

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника триває звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів за 2022 рік.

4 квітня на пленарному засіданні секції філологічних наук, яке проходило під керівництвом професора кафедри української мови Володимира Барчука, із доповіддю «Літературно-мистецькі збірки Віри Вовк: поетика інтермедіальності» виступила докторка філологічних наук, професорка кафедри української літератури Мочернюк Наталія Дмитрівна.

Далі викладачі та аспіранти мали змогу представити результати своїх наукових пошуків на засіданні підсекції української літератури (керівник – професор Солецький Олександр Маркіянович).

У ході виступів було відзначено їх актуальність та окреслено перспективи подальших наукових пошуків.