За ініціативи Першої леді України, Олени Зеленської, було створено проєкт, згідно з яким аудіогіди визначних музеїв світу звучатимуть українською мовою. Костриба Ольга взяла участь у редагуванні текстових перекладів Музеїв образотворчого мистецтва Сан-Франциско (Музею де Янг та Музею Почесного Легіону). Нагороджена листом-подякою від Генерального консульства України Сан-Франциско (від 11.11.2021 р.).
![](https://kul.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/46/2023/04/podiaka-heneralne-konsulstvo-ukrainy-u-san-frantsysko_page-0001.jpg)