Стефаниківські читання

10 травня на Факультеті філології відбулися щорічні Стефаниківські читання, приурочені до дня народження письменника. З привітальним словом виступив декан Факультету філології проф. Роман Богданович Голод. Завідувач кафедри української літератури проф. Степан Іванович Хороб розповів про видання творів Василя Стефаника у 3 т. (4 кн.), яке підготували викладачі кафедри, а також про ін. книги, видані на пошану письменника. Доц. Євген Михайлович Баран розповів цікаві факти з життя письменника. Проф. Наталія Василівна Мафтин та студенти Факультету філології декламували новели Василя Стефаника, написані в різні періоди творчості. Окремі з них перегукуються з воєнними подіями нашого часу, що вказує на актуальність доробку митця та сприяє переосмислення його творчості.