“У Камуфляжі й Бронежилеті”

16 травня в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулася презентація книги Ольги Слоньовської “У камуфляжі й бронежилеті”.

Поезія написана в час повномасштабного вторгнення, а тому передає ті емоції, що в кожного з нас зараз на душі. Вірші своєю правдивістю і відкритістю зачіпають за живе. Біль, страх, сльози… усе це змогла передати Ольга Володимирівна своєю майстерністю.

На презентації були присутні представниця Верховної Ради України, Оксана Савчук, за сприяння якої якраз і видано збірку та мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, які відзначили поетичний талант, вміння тонко передавати злободенні теми сучасності. Не могли не підтримати Ольгу Слоньовську й викладачі Факультету філології та студенти, які із задоволенням декламували вірші поетеси, говорили про її невтомну працю та захоплювалися тим, наскільки вдалими є поетичні рядки.

Кафедра української літератури вітає Вас, Ольго Володимирівно, та бажає натхнення і нових поетичних звершень!

Примітка. Усі кошти, отримані за книги передадуть на потреби ЗСУ.