23 вересня 2023 року завідувач кафедри української літератури професор Хороб С.І. та викладачі Факультету філології доценти Вівчарик Н.М, Джочка І.Ф, Залевська О.М., Ципердюк О.М. в рамках профорієнтаційної роботи обговорили важливість утвердження української ідентичності, фахове володіння Словом з учнями 10-11 класів Солотвинського, Марківського та Манявського ліцеїв. Викладачі випускових кафедр Факультету філології подарували шкільним бібліотекам книги, в невимушеній атмосфері розповіли про освітні програми, запросили школярів навчатися в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Факультет філології дякує директорам шкіл (Гуменяку Мирославу Михайловичу, Скрипник Ганні Степанівні, Білусяку Богдану Васильовичу), вчителям, керівникам літературних та краєзнавчих гуртків за співпрацю! Окрема вдячність колективу Манявського ліцею за успішну співпрацю в рамках фольклорної практики.

Філологічний факультет запрошує учнів продовжити навчання на наших освітніх програмах.