Звіт аспірантів – важливий та відповідальний крок для кожного здобувача. На засідання кафедри української літератури під час семестрової атестації були запрошені стейкголдери. Кандидатка філологічних наук (PhD), докторка філософії в галузі філології, завідувачка науково-методичного відділу дослідження та популяризації традиційної культури Буковинського центру культури і мистецтва, старша наукова працівниця Снятинського літературно-меморіального музею Марка Черемшини Іванна Стеф’юк оцінювала досягнення аспірантів разом з колективом кафедри. Дослідниця поділилася досвідом співпраці науковців з місцевими територіальними громадами, громадськими організаціями, розповіла про особливості створення спільних проєктів, актуальні для регіону науково-дослідницькі теми, форматування аудіокниг, презентувала власні наукові та літературні тексти.