Аспірантка кафедри української літератури, здобувачка PhD 035 Філологія Марта Мадій разом із командою ГО Seb&Co виборола грант від UPSHIFT (ЮНІСЕФ) на реалізацію проєкту

UPSHIFT – це міжнародна інноваційна програма дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка підтримує розвиток навичок 21 століття у молоді та допомагає їм втілити проєкти соціального підприємництва на благо місцевих громад.

Цьогоріч серед учасників грантової програми – аспірантка кафедри української літератури Марта Мадій, яка разом з командою ГО Seb&Co виборола близько 300 тис. грн. на реалізацію проєкту з домедичної допомоги в умовах війни та створення навчально-розважальної настільної гри.

Всього у програмі взяли участь близько 50 команд із різних міст України. Конкурсний відбір відбувався у три етапи на онлайн-платформі Zoom та завершився на локації UPSHIFT на львівському фестивалі «Молодвіж 4.5.0», де команди мали можливість презентувати свої проєкти для учасників фестивалю.

1. Більш детальна інформація на сайті: https://www.unicef.org/ukraine/stories/save-lives-with-board-game

2. Волонтерська премія 2022:

zmina.info/news/staly-vidomi-laureaty-volonterskoyi-premiyi-yevromajdan-sos-2022/