Фольклорна практика

У межах проходження фольклорної практики студенти 1 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (українська мова і література) і 035 Філологія. Українська мова і література побували на батьківщині Василя Стефаника – в селі Русів та відвідали музеї Прикарпаття, одним з яких є Музей Марка Черемшини у Снятині. У ході практики студенти мали змогу: послухати авторську лекцію Традиційна культура Гуцульщини, Покуття та Буковини. Обрядово-сакральний вимір”; побувати на літературно-етнографічній мандрівці з елементами декламації “Зникомий світ обрядів у слові Марка Черемшини”; відвідати виставку фахової етнологічної літератури – від раритетних видань до сучасних; познайомитись з етнопроєктом “Весільний вінок” та з авторськими книжковими дослідженнями музею Марка Черемшини – “Людина і світ у слові Марка Черемшини”, “Портрет українця”.