І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури

27 листопада на Факультеті філології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури.

Метою щорічного змагання є підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців, системне вдосконалення навчального процесу та активізація науково-пізнавальної діяльності талановитих студентів. Завдання проведеного заходу полягало у виявленні та розвитку творчої молоді, сприянні реалізації їхнього наукового й творчого потенціалу.

Кафедру української мови в складі журі представляли професор Володимир Барчук (голова журі) та доцентка Віра Пітель, а кафедру української літератури – доцентки Наталія Мочернюк і Любов Процюк. Викладачі відзначили високий рівень підготовки студентів, вправне володіння словом на творчому та науковому рівнях.

У змаганнях взяли участь студенти-філологи різних спеціальностей.

Письмові відповіді на запитання були змістовними, чіткими, лаконічними, композиційно структурованими, відповідали всім критеріям та показали високий професіоналізм і компетентність у фахових питаннях майбутніх філологів.

Переможці олімпіади:

Слободян Тетяну, група УМЛс/о-31 (І місце)

Бойчук Оксану, група УМЛс/о-31 (ІІ місце)

Щербій Інну, група УМЛф-41 (ІІІ місце)