Участь у журі конкурсу науково-дослідницьких робіт юних науковців

30 січня 2020 року в Івано-Франківській Малій академії наук учнівської молоді розпочався усний захист наукових досліджень учнів-членів МАН та учасників Наукових товариств закладів освіти міста.
Загалом на розсуд членів журі було представлено 105 наукових робіт.
30 січня наукові роботи захищали 52 учасники у відділеннях мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю.
Роботи в цих відділеннях оцінювали 24 члени журі, серед яких були члени кафедри української мови доцент Л.І. Пена та кафедри української літератури доценти О.М. Залевська та Л.Б. Процюк. Результати наукових пошуків юних дослідників відзначалися актуальністю, обгрунтованістю, самостійністю, а старшокласники приємно вражали вмінням представити свої перші напрацювання.