До уваги аспірантів! Літопис здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України_31.01.2022

Нагадуємо, що ми приймаємо інформацію до Літопису щодо Ваших наукових здобутків, винаходів, досягнень аж до 31.01.2021.
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує вчених до написання Літопису здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України!
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України має на меті увічнити визначні наукові досягнення, винаходи та здобутки молодих науковців у Літописі здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України.
Запрошуємо Вас, шановні науковці, долучитися до створення такого літопису шляхом внесення інформації про здобутки та винаходи за посиланням.
Дедлайн: до 31 січня 2022
Важливо:
*Період наукових здобутків/досягнень/винаходів: 24.08.1991 – 24.08.2021.
*Вік науковця на момент фіксації/реєстрації наукових винаходів/здобутків/досягнень: вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук.
*Сфера наукових інтересів: без виключень.
Творімо українську науку разом!
За додатковою інформацією, а також внесення пропозицій запрошуємо звернутися до координатора проєкту:
Олена Поліщук, к.е.н., доцент, асоційований член Ради молодих вчених при МОН
o-polishchuk@ukr.net