06 квітня 2022 року аспірантка 3 року навчання Анна Матіїшин взяла участь в онлайн семінарі Центру інтермедіальних і мультимодальних студій Університету Ліннея (Швеція). Виступ аспірантки Джулії Бігонджарі Giulia Bigongiari (Linnaeus University, Sweden) на тему: «Інша точка зору: про візуальність «співчуття» в літературі» присвячено візуальності «співчуття» як модальності естетичної рецепції у Великій Британії на початку 19-го століття. Джулії Бігонджарі зробила акцент на тому, що у ті часи література змушена була шукати своє місце в живому медійному середовищі, яке здебільшого визначали театр, журнали, публічні зібрання тощо. Особливу увагу аспірантка зосередила на текстах Персі Біші Шеллі, Томаса де Квінсі, які вважали «співчуття» своєрідною цариною існування поезії та високої літератури. У своєму виступі аспірантка дійшла висновку про те, що, з одного боку, візуалізація співчуття набула особливого розвитку у класичних текстах, а з іншого, – у 20 столітті письменники-модерністи поширили це явище на есеї та романи, зосередивши увагу на інтермедіальній кодифікації «співчуття». Слід зазначити, що тематика відвіданого семінару дотична до теми дисертації Анни Матіїшин «Лінгвопоетика англомовного візуального наративу (на матеріалі графічних романів Вілла Айснера)».