…Як світло далекої зорі…

8 березня на Факультеті філології відбулася літературно-музична композиція “…Як світло далекої зорі…”, присвячена 210 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Сценаристкою та ідейною натхненницею заходу стала Мафтин Наталія Василівна. Саме під її чітким керівництвом змогли вдало поєднатися злободенні події сьогодення та минувшини, які разом створили незабутню атмосферу та відзначили роль Кобзаря  в житті кожного українця.

Акторські здібності проявили й викладачі кафедри української літератури, зокрема, Солецький Олександр Маркіянович та Вівчарик Наталія Михайлівна зіграли подружжя графів Толстих, Баран Євген Михайлович – Миколу Костомарова, а Тараса Шевченка неперевершено зіграв професор кафедри української мови – Барчук Володимир Михайлович.