6 червня 2019 року відбудуться публічні захисти кандидатських дисертацій

ОГОЛОШЕННЯ

На засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.051.13 у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» (вул. Шевченка, 79) 6 червня 2019 року відбудуться публічні захисти кандидатських дисертацій:

об 11.00 год.:

1. Захист дисертації Стрільчика Богдана Андрійовича«Оніричний дискурс сучасної української прози (на матеріалі романів Степана Процюка, Володимира Єшкілєва та Андрія Жураківського», на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.01 – українська література.

о 15.00 год.:

1. Захист дисертації Гуляк Тетяни Миколаївни «Модифікації жіночого детективного роману у творчості Дороті Сейерс та Ірен Роздобудько», на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.01.05 – порівняльне літературознавство.